Hakkımızda

Türkiye’nin Lavanta Bahçesi Kuyucak Köyünde bulunan çiçeği burnunda işletmemiz, eşsiz kokular arasında huzuru arayan herkesi ziyaretine bekliyor.

Dedelerimizden kalma tarihi konağımızı, köyümüzde gelişmekte olan Lavanta Turizmine katkı sağlayabilmek adına, doğal yapısını koruyarak ve her ayrıntısına gerekli özeni göstererek konaklamaya uygun restore etmiş; bölgemize konaklama amaçlı gelen değerli ziyaretçilerimize rahat ve lezzetli bir butik köy evi imkanı sağlamış bulunmaktayız. Ardıç ağacından yapılmış ve duvarları 70 cm kalınlığında kerpiçle örülmüş konağımız sıcak yaz günlerinde serin ve ferah bir rahatlık sunuyor.

Eskinin teknolojisi ile hayranlık uyandıran mimariye sahip otelimizin 3 odasında doğal şöminesi de mevcut. Hem doğallığı hem modernliğiyle gerekli olan ihtiyaçlara karşılık verebilmek adına otelimizin tüm odalarında duş – tuvalet – lavabo bölmesi, Televizyon ve makyaj masası mevcuttur.

Misafirlerimizin konağımıza gelirken geride bıraktıkları hayatları ve işlerinden kopmamaları adına mekanımızda tüm odalarımıza hizmet eden sınırsız Wi-Fi hizmetimiz aktiftir.

Otoparkı, çocuk parkı, 120 metrekare terası, 200 metrekare avlusu, açık ve kapalı yemek salonları, sedir köşeleri, salıncakları, eski yapı ekmek fırını ve gül – lavanta gibi değerli bitkilerin yağlarını çıkarmaya yarayan eski imbik kazanlı düzenekleriyle konağımız, yok yok denilebilecek kıvamda hizmet sağlamaktadır.

Tamamı annemizin ellerinden çıkan yöresel ürünler mağazamız acı sosları, tarhanalar, reçeller, pekmezler, erişteler; konaklamalarınıza dahil olan doğal kahvaltınız ve anne yemeklerinden oluşan akşam yemeğimiz ile misafirlerimize eşsiz lezzetler sunuyor.

Butik Köy Evimiz Isparta ve Burdur il merkezlerine 45 km, Keçiborlu ilçesine 15 km, Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölü’ne 140 km, Süleyman Demirel Havalimanına 25 km mesafede olup; Ege ve Akdeniz’e tatile giden ya da tatilden dönen herkese yol üzerinde dinlenebileceği bir konak hizmeti sunmaktadır.

Yolu düşen tüm misafirlerimizi huzura, samimiyetimize, konforumuza ve lezzetlerimize davet ediyoruz.

Esen kalınız.